AKF pro média

Zde naleznete tiskové zprávy a další informace pro média vydávané Aliancí.

V Jihlavě se uskutečnilo 6. setkání Aliance křesťanských festivalů v ČR

Od pátku 28. listopadu do soboty 29. listopadu 2014 se v Jihlavě konalo 6. setkání Aliance křesťanských festivalů v ČR (AKF). Setkání se zúčastnili zástupci 10 festivalů: Festival pod Věží, Festival za zdí, Kefasfest, Kristfest, Náměšťfest, Otevřeno Jimramov, SheepFest, Slezská lilie, UNITED a VOX. Hostitelem setkání byl festival Náměšťfest.

Setkání Aliance křesťanských festivalů

Šesté pravidelné setkání Aliance křesťanských festivalů proběhne ve dnech 28. - 29. listopadu v Jihlavě. Na dorazivší zástupce festivalů čeká zhodnocení uplynulé festivalové sezóny, sdílení zkušeností, volba nového vedení pro následující rok i nastavení priorit, kterými se bude Aliance v dalším roce zabývat.

V Chrudimi se uskutečnilo 5. setkání Aliance křesťanských festivalů

Od pátku 7. února do soboty 8. února 2014 se v Chrudimi konalo 5. setkání Aliance křesťanských festivalů v ČR (AKF). Setkání se zúčastnili zástupci 8 festivalů: Festival pod Věží, Festival za zdí, Náměšťfest, Otevřeno Jimramov, Sheepfest, Slezská lilie, UNITED a VOX. Hostitelem setkání byl festival Otevřeno Jimramov.

 

5. setkání Aliance proběhne o druhém únorovém víkendu

Ve dnech 7. a 8. února proběhne v Chrudimi páté setkání Aliance křesťanských festivalů. Hostitelem setkání je tentokrát chrudimský evangelický sbor a organizátoři festivalu Otevřeno Jimramov. Na programu setkání je zhodnocení loňského ročníku jednotlivých festivalů, sdílení a výměna zkušeností, hodnocení a plánování činnosti Aliance pro rok 2014 i volba nového vedení.

Aliance vydává kalendář festivalů pro rok 2013

Aliance již potřetí vydává kalendář s přehledem členských festivalů. Pro letošní rok se na něm sešlo třiadvacet termínů v různých místech po celé republice, kde můžete slyšet dobrou hudbu a občerstvit se na duši i na těle. Kalendář je zpracovaný formou plakátu.

Festival pod věží hostil 4. setkání Aliance

Ve dnech 30. listopadu a 1. prosince 2012 se ve Zlíně konalo 4. setkání Aliance křesťanských festivalů v ČR. Na setkání bylo mimo jiné zvoleno nové vedení Aliance a naplánována společná činnost na nadcházející rok. Zázemí a servis pro setkání zástupců jednotlivých členských festivalů ochotně poskytli organizátoři festivalu pod věží.

Tiskovou zprávu k setkání naleznete v příloze.

Oficiální tisková zpráva o třetím setkání Aliance

Zde si můžete stáhnout oficiální tiskovou zprávu ze třetího setkání Aliance křesťanských festivalů.