Zprávy členských festivalů

Tiskové zprávy a další informace pro média od festivalů - členů Aliance.

VOX  - víc než jen festival

Britská worshipová kapela Bluetree vystoupí jako headliner křesťanského festivalu VOX, který se uskuteční 21. listopadu v Praze. Letošní ročník nese podtitul "God of this City", v českém překladu "Bůh tohoto města" a odkazuje přímo k nejznámější písní kapely Bluetree.

Program vsetínského festivalu UNITED

... zahrnuje semináře, workshopy, filmová a divadelní představení

Organizátoři vsetínského festivalu UNITED na internetových stránkách zveřejnili podrobný harmonogram festivalu, který obsahuje informace o letošních seminářích, workshopech, filmových a divadelních představeních.

Festival Za zdí představí mladé kapely i téma lidskosti

Hudební festival Za zdí se na konci srpna otevře svým návštěvníkům již po šesté. V rámci programu se představí kvalitní mladé kapely spolu s osvědčenou klasikou i alternativou. Doprovodný program přiblíží téma lidství, např. chování člověka v mezních situacích, dotkne se aktuální situace uprchlíků a připomene i 70. let od konce II. světové války v Krkonoších.

Daniel Levi, Divine Attraction a další vystoupí na vsetínském festivalu UNITED

Organizátoři vsetínského festivalu UNITED vydali druhou verzi plakátu, která obsahuje jména kapel vystupujících na letošním ročníku této hudební akce.

Pražský koncert Martina Smithe navštívilo 2200 lidí

V pátek 5.6.2015 se v Praze uskutečnil koncert britského hudebníka a skladatele Martina Smithe. Koncert, který se konal v Paláci Lucerna, navštívilo na 2200 lidí.

Videoupoutávka na festival SAM

SAM neboli Sjezd alternativní mládeže se uskuteční ve dnech 13.-16.8. v Orlové. Tématem letošního SAMu je SAMostatnost, jak ukazuje následující klip.

Začal předprodej na Slezskou lilii - festival nabídne kvalitu i dobročinný přesah

Mezinárodní křesťanský festival Slezská lilie je nevšední projekt, který za účasti kvalitních interpretů pomáhá hned několika způsoby tam, kde je třeba. V síti Ticketpro je již možné získat lístky na jeho pátý ročník, který se uskuteční 13. – 14. června 2015.