Novinky

Modlitba za festivaly a kalendář 2016

První letošní aktivity Aliance jsou vydání kalendáře členských festivalů a PŘÍMLUVNÁ MODLITBA ZA KŘESŤANSKÉ FESTIVALY V ROCE 2016.Většina našich členů si klade jako nejdůležitější důvod pořádání své akce evangelizaci nebo podporu mladých ve vytrvání ve víře.

Termíny roku 2016

Kalendář křesťanských festivalů byl aktualizován na letošní rok. Najdete zde 23 termínů dobrých hudebních a kulturních akcí.

Martin Smith vystoupí v pražské Lucerně

V pátek 5. 6. 2015 ve Velkém sále Paláce Lucerna v Praze vystoupí britský hudebník a skladatel Martin Smith se svojí kapelou.

Videoklip AKF

Aliance festivalů se představuje formou krátkého klipu, v němž hovoří pořadatelé festivalů a festivaly samotné.

VÝZVA K MODLITBĚ ZA KŘESŤANSKÉ FESTIVALY

Již pátým rokem vyzývá Aliance křesťanských festivalů v ČR (AKF) věřící našeho národa ke společné modlitbě za festivaly.

Nový kalendář festivalů

Aliance vydala nový roční kalendář členských festivalů. Seznam jednadvaceti akcí v průběhu roku je opět v pěkné grafické úpravě. Distribuován je prostřednictvím členů, spřízněných periodik, farností a sborů.

Vydání kalendář festivalů pro rok 2014

Aliance křesťanských festivalů v ČR (AKF) vydala v průběhu dubna 2014 kalendář hudebních festivalů pro letošní rok, informuje o tom zpráva na aliančním profilu na sociální síti Facebook, https://www.facebook.com/AlianceFestivalu.