Přehled novinek

Přehled všech novinek, článků a tiskových zpráv zveřejněných na webu Aliance.

Modlitba za festivaly a kalendář 2016

První letošní aktivity Aliance jsou vydání kalendáře členských festivalů a PŘÍMLUVNÁ MODLITBA ZA KŘESŤANSKÉ FESTIVALY V ROCE 2016.Většina našich členů si klade jako nejdůležitější důvod pořádání své akce evangelizaci nebo podporu mladých ve vytrvání ve víře.

Termíny roku 2016

Kalendář křesťanských festivalů byl aktualizován na letošní rok. Najdete zde 23 termínů dobrých hudebních a kulturních akcí.

VOX  - víc než jen festival

Britská worshipová kapela Bluetree vystoupí jako headliner křesťanského festivalu VOX, který se uskuteční 21. listopadu v Praze. Letošní ročník nese podtitul "God of this City", v českém překladu "Bůh tohoto města" a odkazuje přímo k nejznámější písní kapely Bluetree.

Program vsetínského festivalu UNITED

... zahrnuje semináře, workshopy, filmová a divadelní představení

Organizátoři vsetínského festivalu UNITED na internetových stránkách zveřejnili podrobný harmonogram festivalu, který obsahuje informace o letošních seminářích, workshopech, filmových a divadelních představeních.

Festival Za zdí představí mladé kapely i téma lidskosti

Hudební festival Za zdí se na konci srpna otevře svým návštěvníkům již po šesté. V rámci programu se představí kvalitní mladé kapely spolu s osvědčenou klasikou i alternativou. Doprovodný program přiblíží téma lidství, např. chování člověka v mezních situacích, dotkne se aktuální situace uprchlíků a připomene i 70. let od konce II. světové války v Krkonoších.

CampFest je pripravený na rodiny s deťmi

Už to bude takmer celá jedna generácia, ktorá „dospela“ na CampFeste a v súčasnosti má vlastné rodiny s deťmi. Pre veľký záujem sa organizátori rozhodli vylepšiť služby a priestor na CampFeste, aby aj mladé rodiny s menšími deťmi mohli prísť na Ranč Kráľova Lehota a zažiť opäť festival naplno.

CampFest pozná mená domácich aj zahraničných kapiel

CampFest je predovšetkým hudobný festival, preto k nemu neodmysliteľne patria aj hudobníci a kapely rôznych žánrov a talentov. Tento rok v čase od 6.-9. augusta 2015 ich na Ranči Kráľova Lehota vystúpi hneď niekoľko. Najväčším prekvapením je účasť dvoch známych zahraničných chválových lídrov – Martina Smitha a Jeremyho Riddla.

Daniel Levi, Divine Attraction a další vystoupí na vsetínském festivalu UNITED

Organizátoři vsetínského festivalu UNITED vydali druhou verzi plakátu, která obsahuje jména kapel vystupujících na letošním ročníku této hudební akce.